Poet`s Library (BP Series)
(Collection material is shown for 15 дней)
Афанасьєв-Чужбинський О.. Поезії. Серія: Бібліотека поета. Київ: Радянський письменник . 1972 224s.
Description: Поезії. Серія: Бібліотека поета. Упорядкування текстів та примітки П.П.Ротача. Тираж 6000. До книжки ввійшли поезії із збірок 1841-43 рр., Що було на серці (1855), 1860-х років, з російських поезій, переклади Івана Франка.
Status: Добрий
Куліш Пантелеймон. Поезії. Серія: Бібліотека поета. Київ: Радянський письменник. 1970 396s.
Description: Поезії. Серія: Бібліотека поета. «Йому не дано було гармонії, але він ніколи не міг успокоїтися на дисгармонії і пристрастно шукав того, чого не міг осягнути...» - Іван Франко про Пантелеймона Куліша (1819-1897). Зміст (розділи): Із збірки «Досвітки». Із збірки «Хуторна поезія». Із збірки «Дзвін». Переклади та переспіви. Із збірки «Позичена кобза». Дума про Саву Кононенка. Вароломеєві Шевченкові на його звістку, що заспокоїв працею свою старість. Наставник. Левада, гай і старосвітський сад. Магомет і Хадиза.
Status: Добрий
Черкасенко Спиридон. Поезії. Серія: Бібліотека поета. Київ: Радянський письменник. 1990 296s.
Description: . Поезії. Серія: Бібліотека поета Тривалий час ім`я талановитого українського письменника Спиридона Черкасенка 1876-1940) було під забороною. Тонкий лірик, автор популярних пісень Тихо над річкою та Ой чого ти, дубе, багатьох драматичних поем та оповідань - таким він залишився в історії рідної літератури. Книга містить найкращі твори поета.
Status: Відмінний
збірка. Тридцять українських поетес. Серія: Бібліотека поета.. Київ: Радянський письменник. 1968 296s.
Description: Тридцять українських поетес. Серія: Бібліотека поета. Антологія жіночої української поезії дожовтневої пори. Серед 30-ти імен збірки читач разом із хрестоматійними (і легендарними) авторками (Маруся Чурай, Олена Пчілка, Дніпрова Чайка, Марійка Підгірянка, Христя Алчевська) зустріне й доторкнеться до поетичного дарування не таких відомих українських поетес ранішої доби. Зміст: Колискові пісні, Маруся Чурай, М.Писаревська, О.Псьол, К.Соколовська, А.Павлик, О.Пчілка, У.Кравченко, К.Попович, Дніпрова Чайка, О.Романова.О.Грицай, Л.Старицька-Черняхівська, О.Судовщикова, М.Загірня, М.Вольвачівна, В.Лебедова, Н,Кибальчич, Г.Комарова, М.Була, М.Виноградова (Козачка), М.Підгірянка, Х.Алчевська, Л.Волошка, Г.Супруненко, М.Юльченко-Здановська, Г.Луценко, Л.Сохачевська, В.Морозівна, Л.Ясенко, О.Андріїва. До кожної поетеси подані портрет і біографічна довідка.
Status: Добрий
Григорій Сковорода. Поезії. Серія: Бібліотека поета. Київ: Радянський письменник. 1971 240s.
Description: Серія: Бібліотека поета Вступна стаття. Поезії. Примітки та додатки.
Status: Добрий
Лепкий Богдан. Поезії. Серія: Бібліотека поета.. Київ: Радянський письменник. 1990 384s.
Description: Серія: Бібліотека поета. Талановитий західноукраїнський поет Богдан Лепкий (1872-1941) ще на початку ХХ віку став відомим як справжній майстер слова, витончений лірик. Всі збірки поета, як і його знаменита пісня «Чуєш, брате мій», трилогія «Мазепа», повісті, оповідання відразу після публікації знаходили щирий відгук у серцях численних читачів. Зміст (розділи): До пісні. Над рікою. В Розтоках. Осінь. Із записної книжки. Весною. Стара пісня. На позиченій скрипці. З-над моря. Intermezzo. На маргінесах. Село. Сонети. Під вечір. Для ідеї. Шевченко. Велетам. Поезії 1914-1920 років. Буря (фрагменти з поеми). Ноктюрн. На чужині. Ти знов ідеш до мене. Сльота. Поезіі 20-40-х років. Примітки. З передмовою Миколи Ільницького «Настроєний життям, як скрипка».
Status: Відмінний
Description of seller: Зменшений формат