History of Ukraine
Супруненко М. І. . Велика Жовтнева соціалістична революція на Україні. Київ: Українське видавництво політичної літератури. 1948 118s.
НАРИСИ ІСТОРІЇ КИЇВСЬКИХ МІСЬКОЇ ТА ОБЛАСНОЇ КОМСОМОЛЬСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ Тираж 25 тис. 1986
Є.Марчук П'ЯТЬ РОКІВ УКРАЇНСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ. 1999
Status: Б\У в хорошем состоянии
ПАВЛО ПОЛУБОТОК-український гетьман. 1990
Status: Б\У в хорошем состоянии
Роман Іваничук. Вода з каменю. Історичний роман про Маркіяна Шашкевича. Львів: Каменяр. 1982 264s.
Description: Видавництво: Каменяр, 1982. Тверда палітурка, звичайний формат, 264 с. Ілюстрації Любомира Прийми. Стан: дуже добрий. У романі лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка Романа Іваничука «Вода з каменю» на тлі подій, які відбувалися у Львові в тридцятих роках минулого століття, вимальовується постать просвітителя Маркіяна Шашкевича. Автор прослідковуе становлення поета і будителя, який у колі «Руської трійці» започаткував українську літературу на західноукраїнських землях. Перед читачем постає широка панорама Львова першої половини XIX століття з його класовим, політичним і побутовим колоритом.
Status: Дуже добрий
Мирон Кордуба. Щоденник 1918 - 1925 Свідоцтво про добу Визвольних змагань 1917 - 1921. Львів: Видавництво УКУ. 2021 688s.
Description: Щоденник 1918–1925. Львів: Видавництво Українського Католицького Університету 2021. — 688 с. 16 іл. (Серія «Україна. Європа: 1921–1939») Тверда палітурка, збільшений формат 180х245 мм. Наклад: 500 примірників. Стан: нова. «Щоденник 1918–1925» Мирона Кордуби — унікальне свідоцтво про добу Визвольних змагань 1917–1921 і кількох наступних років, коли на міжнародній арені вирішувалася справа державного статусу Галичини. Автор — відомий історик, політичний і громадський діяч, один із найактивніших організаторів Українського Таємного Університету, його викладач і декан. Його щоденник проливає світло як на міжнародний контекст подій в Галичині 1918–1923 років, так і на внутрішню динаміку подій — роботу Президії та Ширшої Президії УНРади, взаємини з УНР, ставлення до Союзу Пілсудський — Петлюра і до більшовиків. Особлива цінність «Щоденника» — погляд зсередини на організацію «держави в державі», себто функціонування квазідержавних інститутів: Колеґії референтів, Виділу одинадцятьох Народного комітету УНТП — законспірованої політичної структури, яка керувала акцією бойкоту виборів до польського Сейму і Сенату (листопад 1922 року), а також Військової організації. Видання адресоване історикам і широкій авдиторії, яка цікавиться історією Визвольних змагань та їхнім міжнародним контекстом.
Status: Відмінний, нечитаний примірник
Петлюра С.В.. Народе Український: вибрані статі, листи, документи.. 1992
Description: Харків. *Лівий берег* 1992г. 152с. Палiтурка / переплет: мягкий, звичайний формат. Читач з першоджерел дізнається про величний та трагічний час становлення Української державності у період великої історичної катастрофи 1917-1920 рр. З документів постає реальний портрет лідера незалежної України. Книга містить автографи листів С. Петлюри, портрети.
Вбивство Степана Бандери. Львів: Червона калина. 1993 357s.
Description: Трохи збільшений формат. «Історична бібліотека». Ч. 7. Серія «Сини України». Ч/б фотоіл на крейдяному папері на окремих листах. Основною частиною книги є вперше оприлюднена повна стенограма судового процесу в Карльсруге з 1959 по 1963 рр. над вбивцею Провідника ОУН Степана Бандери, судові документи та багато іншого про цей московсько-більшовицький злочин. Зміст: Автобіографія Бандери. Організація замахів на Бандеру. Стенограма процесу над убивцею Сташинським. Вбивці сидять в Москві. Спроби притягти Москву до суду. Похорони провідника. Голоси світової преси. Вага книги 440 гр.
Status: дуже добрий стан.
Савіцький М.. Історія польсько-українських конфліктів. Том І.. К.: Центр учбової літератури . 2021 344s.
Description: Трохи збільшений формат. Ляссе. Автор у хронологічній послідовності зібрав і упорядкував відомості про історичні події, які сприяли виникненню польсько-українських конфліктів. У першій частині книги «Експансія Першої Речі Посполитої» показано польську політику щодо України від подій, описаних у «Повісті минулих літ», до 1919 року.Друга частина «Репресії Другої Речі Посполитої» охоплює період міжвоєнного двадцятиріччя і показує польсько-українські стосунки на основі авторського тексту, документів та інших публікацій, які підтверджують і доповнюють виклад.
Status: наближений до відмінного
Штепа П.. Українець і москвин: дві протилежності. Дрогобич: Відродження. 2010 688s.
Description: Збільшений формат. Серія "Постаті та ідеї". У цій книзі Павла Штепи — автора широко відомих в українському світі праць «Московство» та «Мафія і Україна» — подано широкоформатний зіставний аналіз характерологічних рис українців і росіян, показані взаємини між цими народами в політичному, економічному, культурному, релігійно–конфесійному та ін. аспектах. Видання вирізняється величезним масивом залученої інформації, однозначністю інтерпретацій історичних та ін. фактів, безкомпромісністю авторської позиції. Тому — залежно від ставлення до української ідеї — воно викличе гарячий схвальний відгук в одних читачів і обурення в інших. Видання книги «Українець і москвин» є відповіддю на нескінченний потік антиукраїнських публікацій у Росії й Україні та на такі ж висловлювання багатьох російських політиків і московських п’ятиколонників на українській землі.
Status: дуже добрий/наближений до відмінного стан.